SirRent autorent, soodne autorent

Klienditeenindus

565 1353

Meie peakontor

Tatari 56, 10134 Tallinn

Artiklid ja uudised

10 põhjust, miks te peaksite oma järgmise ürituse jaoks väikebussi rentima

Ürituse planeerimiseks ja läbiviimiseks on palju võimalusi, olgu see siis konverents, meeskonnatöö või lihtsalt päevane väljasõit oma töötajatele. Olenemata sellest, kas teil on väike meeskond või mitu osakonda, kes peavad aeg-ajalt kokku saama, on palju võimalusi ürituse planeerimiseks ja läbiviimiseks. Ja nagu öeldakse – vaheldusrikkus on elu vürtsiks. Miks mitte segada asju, palgates oma järgmiseks ürituseks väikebussi? Siin on 10 põhjust, miks te peaksite oma järgmise ürituse jaoks palgata väikebussi:

Kõik on kaasatud.

Kui olete kunagi osalenud üritusel, kus istusite lauas koos tundmatute inimestega, saate aru, miks see on hea põhjus väikebussi rentimiseks. Kui rendite väikebussi, saate kõik koos istuda – see toob sageli kaasa uusi sõprussuhteid ja äripartnerlusi.

Teil on oma reisiruum.

Kui olete kunagi olnud pikal autoreisil ja juht on sõitnud teie jaoks liiga kiiresti või liiga aeglaselt, siis mõistate, miks see on hea põhjus väikebussi rentimiseks. Kui rendite väikebussi, on teil oma reisiruum ja te saate sõita teile sobiva kiirusega. Samuti saate sõita ajal, mis on teile kõige parem – te ei pea ootama, et teie juht kohale jõuab, ega muretsema, et ta on pärast konverentsi või pikka koosolekupäeva liiga väsinud sõitmiseks.

See on palju odavam kui mitme auto rentimine.

Kui oled seda tüüpi inimene, kes otsib oma raha eest parimat hinna ja kvaliteedi suhet, siis mõistad, miks see on hea põhjus, miks väikebussi rentida. Kui rendite väikebussi, saate sõiduki ja kütuse maksumuse oma grupi vahel ära jagada. See tähendab, et te ei pea maksma hunniku lisaautode eest, mida te ei vaja.

See näitab, et hoolite oma meeskonnast.

Kui soovite, et teie meeskond tunneks end väärtustatuna ja hinnatud, mõistate, miks see on hea põhjus väikebussi rentimiseks. Kui palkate väikebussi, näitate oma meeskonnale, et hoolite neist ja ühisest ajast. Samuti näitate, et hoolite keskkonnast, kuna ei lisa saastet ja vähendate oma ürituse süsinikujalajälge.

See aitab luua meeskonnavaimu.

Kui soovite, et teie meeskond õpiks üksteist veidi paremini tundma, siis mõistate, miks see on hea põhjus, miks palgata väikebuss. Kui rendite väikebussi, saate kõik koos istuda ja rääkida – nautida seda üks-ühele aega, mida on nii raske leida igapäevase tööelu hektilises saginas.

Te ei pea häirima oma töötajate igapäevast rutiini.

Kui soovite tähistada midagi erilist, kuid teie töötajad on juba niigi ülekoormatud oma igapäevaste ülesannetega, siis mõistate, miks see on hea põhjus väikebussi palkamiseks. Kui rendite väikebussi, saate korraldada ürituse, mis on lõbus, kuid ei häiri teie töötajate igapäevast rutiini – ega ka teie eelarvet. Kui rendite väikebussi, saate valida ürituse toimumise aja ja kuupäeva – ei ole vaja pikka ja häirivat autosõitu.

Ei teki vaidlusi selle üle, kes sõidab või kuhu edasi sõita.

Kui olete kunagi olnud üritusel, kus juht on juukseid tõmmanud või kui te olete sõitnud autosõidul, kus on vaieldud, kas sõita pikka või lühikest teed, siis mõistate, miks see on hea põhjus, miks väikebussi rentida. Kui rendite väikebussi, on juht professionaalne, sõiduk on puhas ja mugav ning marsruut on juhi poolt eelnevalt valitud.

Kõik saavad lõõgastuda ja nautida sõitu koos.

Kui soovite, et teie meeskond naerataks rohkem ja naudiks koos veedetud aega, saate aru, miks see on hea põhjus väikebussi rentimiseks. Kui rendite väikebussi, saate kõik koos istuda, jalad jalga panna ja sõitu nautida. Te ei pea muretsema, et keegi sõidab liiga kiiresti või liiga aeglaselt. Te ei pea muretsema selle pärast, kuhu te edasi sõidate. Võite lihtsalt istuda ja sõitu nautida.

Ja muidugi jääb see kõigile suurepäraseks mälestuseks.

Kui soovite, et teie üritus jääks kõigile osalejatele meelde, saate aru, miks see on hea põhjus väikebussi rentimiseks. Kui rendite väikebussi, saate valida oma grupile lõbusat ja meeldejäävat reisi – sellist, millest räägitakse veel aastaid. Te saate oma seiklusele minna ja koju tagasi tulla koos toredate lugudega, mida jutustada.

SirRent.ee pakub rendiks soodsaid ja mugavaid väikebusse.

Vali välja Teile sobiv väikebuss kiirelt ja mugavalt siit: https://sirrent.ee/et/tootekategooria/vaikebuss/
Pakkumise saamiseks võite ka kirjutada info@sirrent.ee või helistada numbril 565 1353

Kirjuta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Rendime vabadust!
Soodne autorent Tallinnas!

Peakontori lahtiolekuajad

Kui soovite rentida või tagastada sõidukit väljaspool tööaega, leppige see eelnevalt kokku e-posti teel või võtke meiega ühendust.

© 2024 SirRent.ee