SirRent autorent, soodne autorent

Klienditeenindus

565 1353

Meie peakontor

Tatari 56, 10134 Tallinn

suure kessklassi sõiduki rent

Mugav ja praktiline rendiauto igale vajadusele

Suure keskklassi sõidukid on ideaalne valik neile, kes otsivad mugavat ja praktilist transpordivahendit nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka pikemateks väljasõitudeks. Need autod on piisavalt suured, et mahutada mugavalt kuni viis reisijat ja nende pagasit, kuid samas piisavalt kompaktsed, et neid oleks lihtne manööverdada linnaliikluses.

Kolm populaarset keskklassi autot on Volkswagen Passat, Skoda Superb Combi ja Opel Insignia Sports Tourer. Kõik need autod on usaldusväärsed ja mugavad ning pakuvad head kütusesäästlikkust.

ERIPAKKUMINE! Rent terveks nädalavahetuseks 3-päevaks (reede kuni esmaspäev) 20% SOODSAMALT. Sooviavaldus märgi broneeringu vormistamisel.

Suur keskklassi sõiduki rent

Volkswagen Passat STW - või sarnane

Volkswagen Passat STW - või sarnane

Suur keskklassi sõiduki rent
Stiilne ja mugav Volkswagen Passat STW on ideaalne valik nii linnasõiduks kui ka pikemateks reisideks. Auto on varustatud automaatkäigukastiga, mis tagab sujuva ja mugava sõidu.
Manuaal
Bensiin
SÕIDUAUTO
Hind alates 75.00
Skoda Superb/Superb Kombi

Skoda Superb/Superb Kombi

Suur keskklassi sõiduki rent
Skoda Superb Combi on mugav ja ruumikas automaatkastiga reisiauto. See on suurepärane valik peredele või neile, kes vajavad autot, mis mahutaks palju pagasit.
Automaat
Bensiin
Diisel
SÕIDUAUTO
Hind alates 75.00

Rendime vabadust!
Soodne autorent Tallinnas!

Peakontori lahtiolekuajad

Kui soovite rentida või tagastada sõidukit väljaspool tööaega, leppige see eelnevalt kokku e-posti teel või võtke meiega ühendust.

© 2024 SirRent.ee