SirRent autorent, soodne autorent

Klienditeenindus

565 1353

Meie peakontor

Tatari 56, 10134 Tallinn

Privaatsus- ja kasutustingimused

SirRent andmekaitsepoliitika

Me küsime teie käest nime, telefoni numbrit ja meiliaadressi. See info aitab meil läbi vaadata teie esitatud tellimust ja teatada teile, kui meil on mingi arusaamatus tellimusega. Samuti kasutame neid andmeid teile tellimuskinnituse saatmiseks ja, et tulevikus saaksime teada anda SirRenti kampaaniatest. Kui te olete SirRenti liige, siis me sisestame teie liikmenumbri meie kliendi andmebaasi, et saaksime teie tellimusi kiiremalt töödelda.

Isikuandmete kaitsel lähtume alljärgnevast poliitikast

Me hoiame teie isiklikku informatsiooni, mis on saadud selle veebilehe kaudu, osana oma ettevõtte andmetest. Need andmed aitavad meil hoida ja täiustada meie ettevõtte haldust ja juhtimist. Ilma teie isikliku nõusolekuta ei kasuta me teilt saadud informatsiooni muuks otstarbeks.

Klientidel on alati õigus tutvuda sisestatud isiskliku informatsiooniga ja parandada seda vajadusel. Kontrollimaks infot meilt teie isiklike andmete kohta, kirjutage palun info@sirrent.ee ja lisage oma nimi ja address.

Milliseid andmeid SirRent kogub?

IP aadress: Kui te külastate meie kodulehte, siis me salvestame teie arvuti IP aadressi. See ainult tuvastab teie ISP (Interneti teenuse pakkuja) ja ei sisalda ühtegi informatsiooni teie, kui isiku kohta. See informatsioon on vajalik, et analüüsida liikumist meie veebilehel.

Kuidas SirRent kaitseb teie andmeid?

Kui informatsiooni on vaja turvaliselt kaitsata, nagu näiteks krediitkaardi detailid, siis me kasutame Secure Socket Layer (SSL) krüpto lahendust.

SirRenti online kampaaniad

Kui soovite osaleda kampaanias, mida pakub meie koduleht, siis me küsime teilt isiklikku informatsiooni, et saaksime teile edastada vajadusel teateid. Igas võistluses või kampaanias osalemine koosneb kindlatest tingimustest ja reeglitest, mis pannakse üles meie kodulehele ja nad võivad aeg ajalt muutuda. Kui auhind on pakutud kolmandalt osapoolelt, siis vajadusel avalikustame informatsiooni kolmandale osapoolele, et auhinda oleks võimalik Teile saata.

SirRenti internetiküsitlused

Kui te osalete mõnes internetiküsitluses, siis küsitakse teilt isiklikku informatsiooni, näiteks, demograafilisi andmeid nagu vanus ja/või sissetulek. Te õigus vastata kõigile, mõnele või mitte ühelegi küsimusele. Küsitluse vastuseid kasutatakse ainult veebilehe täiustamiseks ja kasutatavuse parendamiseks, mitte muuks otstarbeks.

Küpsiste kasutus

Ühe võimalusena, teie kohta informatsiooni kogumiseks veebilehe külastamisel, kasutame küpsiseid (cookies) “Küpsis” on väike andmefail, mille veebisait saadab teie arvuti kõvakettale. Küpsised võimaldavad meil teie arvuti ja liikumise meie veebilehel “meelde jätta” . Samuti tagab küpsiste (kasutamine) vahendite nagu Quick Quote (kiirhinnapakkumised) töö ja isiklikud tervitused külastamiste vahel.

Küpsiste liik, mida SirRent oma kodulehel kasutab on “püsiküpsised”. Tähelepanu peaks olema pööratud sellele, et “püsiküpsised” resideerivad brauseris nii kaua, kui nad pole ära kustutatud. Kui te ei taha, et “püsiküpsised” jääksid teie süsteemi, siis on võimalik neid kustutada teie enda brauseri sätete abiga.

Paljude brauserite abimenüü, mis asub menüüreal, annab nõu kuidas vältida uute küpsiste vastuvõtmist, kuidas brauser tunneb ära teile saadetud uued küpsised ning kuidas uutest küpsisest lahti saada. Meie soovitame, et te võimaldaksite küpsiste kasutamise, kuna see loob täiuslikuma võimaluse kasutada SirRenti veebilehte.

Teie brauser või muu tarkvara, mis on paigaldatud, võimaldab püsiküpsiste või kõikide küpsiste piiramist. Kui te ei soovi ainult püsiküpsiseid, siis on teil ikkagi võimalus kasutada meie kodulehe funktsionaalsust; kuid sellisel juhul peate iga kord meie veebilehele sisenedes andmed uuesti sisestama. Kui te kasutate avalikku arvutit ja te lubate küpsiste kasutamist, siis väljuge (sign off) arvutist korrektselt.

Rendime vabadust!
Soodne autorent Tallinnas!

Peakontori lahtiolekuajad

Kui soovite rentida või tagastada sõidukit väljaspool tööaega, leppige see eelnevalt kokku e-posti teel või võtke meiega ühendust.

© 2024 SirRent.ee